Teras ve Çatı Yapımı

Mevcutta bir çatı bulunuyor ise öncelikli olarak çatı üzerinde deforme olmuş malzemeler sökülmektedir. Çatı tipine göre ve detaylar doğrultusunda öncelikli olarak yeni karkas sistem inşa edilmektedir. Daha sonra ısı yalıtımı, su yalıtımı, şap uygulaması, seramik işlemleri veya kiremit döşeme işlemleri ile yağmur olukları uygun şekilde ve uygun sırayla çatı tipine göre yapılmaktadır.

Dış cephe izolasyonunun da çok önemli bir yere sahip olan teras ve çatı yapımı hem yazınızın hem de kışınızın çok rahat geçmesi için güvenli ellerden yapılması oldukça önemli bir noktadır. Özellikle çatı katlarının kış aylarında yağmura, kara kışa maruz kalması en zor hava koşulları ile karşı karşıya kalan dış cephe olarak teras ve çatı yapımı olduğu bilinmektedir. Kötü ellerden çıkan teras ve çatı yapım kış aylarında yağan yağmurun, karın sızıntı yapmasına ve dolayısı ile de sağlık koşullarını da tehdit etmesine yol açmaktadır.

Urla da Livart İnşaat firması tarafından sorun yaşamayacağınız, rahatça oturup çay kahve içebileceğiniz teras ve çatı katları en güvenli şekilde yapılmaktadır. Özellikle terasların bulunduğu yöne göre yani kuzey ya da güney cephesi gibi ve bulunduğunuz ilin iklim koşulları da göz önünde bulundurularak en uygun en dayanıklı en kaliteli en estetik malzemeler ile yapılma fırsatı Livart İnşaat tarafından sağlanmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılamayı amaç edinen, her soruna çözüm bulan, uzun ömürlü, kaliteli, modern ve estetik bir teras ve çatı yapımı için Livart İnşaat en doğru tercihtir.

Teras ve çatı yapımı her çatı katına göre, her yapıya göre belirlenmektedir. Ayrıca sorun yaşayan, deforme olmuş tüm teras ve çatı yapımı için en doğru malzemeler doğru bir işçilik ile yapılabilmektedir. Bu yapım işleri sırasında gerekli olan ısı yalıtımı, kiremit, seramik yada şap işlemleri için gerekli koşulların sağlanarak yapımın sağlanması oldukça önemli detaylardır. Teras ve çatı yapımı sonrasında sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanım sağlanmasına yardımcı olan dolayısı ile uzun ömürlü bir uygulama yapılması hem maddi hem de manevi kazanç sağlayacaktır.

Teras ve çatı yapımı sırasında  ısı ve ses yalıtım için gerekli olan hassasiyetin estetik olarak da gösterilmesi oldukça önemlidir. Doğal bir görünüme sahip olan, istenilen her şekilde tasarımın oluşturulabileceği, terasların montajında gizli vida ile aparatların kullanılması ile daha estetik bir görsel sunan hizmetler sunan firmamızın ayrıcalığını yaşamak farkınızı ortaya koyacaktır. İnşaat sektörünün İzmir’in Urla ilçesindeki tek adresi olan Urla da Livart İnşaat farkı yaptığı işler ile kendini kanıtlamıştır.