İnşaat Taahhüt

Livart İnşaat olarak Urla başta olmak üzere tüm İzmir'de İnşaat Taahhüt hizmeti sunmaktayız. 

Mevcut arsanıza veya önceden mevcut arsanızdaki eski binanızın yerine yeni bir projelendirmenin yapılmasına yardımcı olmamız ile başlayan süreç temel kazı hafriyatıyla devam edip, hayalinizdeki yapıyı hayata geçirerek sizlere anahtar teslim tüm inşaat hizmetlerini tek çatı altında sunuyoruz. Mühendis, iç mimar ve tecrübeli inşaat saha ekiplerimiz ile anahtar teslim inşaatta, A'dan Z'ye, kabadan inceye tüm inşaat işleriniz tarafımızca eksiksiz gerçekleştirilmektedir. Tüm detayların düşünüldüğü, sizlerin sadece anahtarınızı teslim alarak konforlu bir yaşama yeni evinizde merhaba diyebileceğiniz kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyen firmamızda inşaat taahhüt hizmetleri yapının projelendirmesinden kullanılan malzemelere uygulamalardan tecrübeli ve eğitimli elemanlara kadar yıllarca profesyonel bir ekiple siz müşterilerimize hizmet vermektedir. İnşaat taahhüt hizmetlerimiz yapmış olduğumuz ve hala yapımı devam etmekte olan yapılar bizim en net referanslarımızdır. Livart inşaat İzmir’in Urla ilçesinde hizmet veren firmamız var olan eskimiş bir bina ya da var ise arsanızı yeni bir proje kapsamında en iyi en modern şekilde yenilemeye yönelik tüm uygulamalarda en profesyonel hizmetleri sunmaktadır.

Livart İnşaat taahhüt hizmetleri siz müşterilerin hayalinde olan yapıya eşsiz güzellikte ve kalitede bir yapıya sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Yapıların tüm detaylarını noktasından virgülüne sizin için düşünüp geliştiren projelendiren ve anahtar teslimle sorunsuz bir şekilde teslim eden Livart İnşaat taahhüt olarak en büyük gururumuz ve mutluluğumuzdur. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için var gücüyle ve uzman, eğitimli ekibi ile sistemli bir şekilde çalışan firmamız bünyesinde var olan mühendis, iç mimar ve en deneyimli olan  inşaat alanında çalışan saha ekibimizle birlikte her noktayı her detayı titizlikle incelemekte ve en kusursuz en kaliteli ve en modern yapıyı tamamlayarak sizlere sunmaktadır.

Urla da Livart İnşaat taahhüt işlemleri ister resmi ister özel sektör olsun kuruluşların istekleri doğrultusunda proje kapsamında değerlendirilerek usuller doğrultusunda ihale işerlinde de inşaat taahhüt işlemleri için tüm hizmetler verilebilmektedir. Yatırım yapmayı planlayan kurum ya da kuruluşların istekleri doğrulturunda yatırım yapılmak istenen sahaya uygun şekilde proje hazırlanır ve ruhsat işlemleri için tüm başvurular yapılır. Dolayısı ile de prosedüre uygun olarak yapılacak olan yatırım için en uygun koşullar normal süre içinde proje kapsamında hizmetler verilebilmektedir.

Livart inşaat taahhüt hizmetleri her koşulda anahtar teslim şekilde müşterilere sunulmaktadır. Yatırımın yapılacağı sahanın fiziki şartları incelendikten sonra projelendirilir. Tüm bunların yanında inşaat işlerinde gerekli olan tüm araç ve gereçlerin de bünyemizde temin edilmesi ile gerçekleştirilen inşaat taahhüt hizmetleri verilmesi süresince her türlü ihtiyacı karşımla kapasitesine sahip, çeşitli ve gerekli tüm mühendislik ile işletmeciliğe ait her şey Livart inşaat taahhüt hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Kaliteli, modern, ayrıcalıklı binaların siz müşterilerimize sorunsuz ve kusursuz bir şekilde teslim eden Livart İnşaat Taahhüt hizmetleri müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmetlerini tamamlamaktadır.